Sailability Nederland
 
Kies Lettergrootte a a a

U kunt navigeren
met uw toetsenbord

Klik hier of toets 'T'

11 mei 2010
America's Cup zeiler Simeon Tienpont doopt "Simeon Jacob"

America’s Cup zeiler Simeon Tienpont heeft zondag de nieuwe Sailability-boot ‘Simeon Jacob’ gedoopt. Hij deed dit samen met een delegatie van Rotary club Jacobswoude bij Watersportcentrum Sloterplas in Amsterdam. 

De boot is gefinancierd door een inzamelingsactie van de Rotary club in samenwerking met Simeon Tienpont.
 
Na de doop wijdde Simeon de nieuwe Access Dinghy 303 Wide samen met een van de Sailability zeilers in. De Access Dinghy 303 Wide is een van de drie typen boten waarmee Sailability zeilt en kan worden bemand door één of twee personen. De eigenschappen van deze boot maken hem ideaal voor zeilers met een handicap.
 
Rotary Club Jacobswoude doneerde eerder al een boot aan Sailability. Deze ‘Jacobine’ zeilt bij Watersportcentrum Sloterplas. Door het plezier waarmee gebruik wordt gemaakt van de boot is besloten opnieuw een fondsenwerving op touw te zetten. 
Simeon Tienpont was in 2009 voordekker op de BMW Oracle Racing Syndicate, die op overtuigende wijze de America’s Cup won. In 2005-2006 was Tienpont voordekker op de ABN-AMRO 2 tijdens de Volvo Ocean Race.
 


 

Terug naar alle berichten

 
Copyright 2006 Sailability Nederland. Alle rechten voorbehouden.